Welcome, visitor! [ Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Trabzon Evde Masaj Duro

  • Listed: Temmuz 31, 2017 4:49 pm
  • Expires: 11 days, 5 hours

Description

Trabzon spa; insanlık tarihi boyunca rahatlamak, dinlenmek, hastalara şifa olmak amacıyla kullanılan, bir çeşit deri gerdirme hareketidir. Ağrıyan sırtlar, yorgunluktan uyuşan bacaklar, tüm gece tutulmuş boyunlara en güzel armağan olacaktır. Seans boyunca dış dünyadan uzaklaşmak, rahatlama hissiyle beraber kendi düşüncelerinize dalma hissiyatı verir. Birçok dilde terapi olarak da geçmektedir ve bedensel, ruhsal, zihinsel arınmayı hedefler. Bir diğer önem farz eden konu ise, Trabzon evde masaj esnasında kullanılan yağlardır. Kişinin cilt durumu, ten rengi, cilt diriliği göz önüne alınarak uzman kişiler tarafından en doğru yağ belirlenir.

Besleyiciliğinden yağ yakıcılığına kadar birçok farklı özelliği bulunan bu yağlar, rahatlamanın en temel noktalarını belirler. Kilo vermek amacıyla bu yola başvuran bir takım bireyler içinde yağ yakıcı ve ödem söktürücü özelliği olan yağlar kullanılmaktadır. Yağların özelliklerinin yanı sıra, yaydıkları kokular da oldukça önemlidir. Gül, limon, çilek, kuşburnu gibi birçok farklı kokuya ev sahipliği yapan yağların seçimi, kullanıcıya bırakılır.

Ortalama bir seans süresi 70 dakikadır ve 70 dakikadan sonrası tıbbi açıdan tehlike oluşturabilmektedir. Sıvazlama, ovma, yoğurma gibi birçok farklı teknikle geçen seansların amacı yalnızca tedavi amaçlı değil, tedavinin yanı sıra rahatlama, mutlu olma, dış dünyadan uzaklaşma da olabilir. Artan yaşla beraber dirileşen kasların en büyük önlemi olan bu uygulama, doktorlar tarafından da sık sık hastalara önerilen aktivitelerdendir.

No Tags

55 total views, 1 today

  

Listing ID: 982597f7a82d91c7

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply