Welcome, visitor! [ Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Trabzon Evde Masaj Mavim

  • Listed: Ağustos 8, 2017 9:13 am
  • Expires: 19 days, 5 hours

Description

Ekonomik koşullarda meydana gelen gelişmeler insanların kendilerine daha fazla zaman ayırmaları için gerekli şartları tanımaktadır. İnsanlar artık kendi sağlıklarını en ön planda tutuyorlar. Aslında olması gerekende budur. Sağlıklı bir vücut insanın yaşam kalitesini artırır. Bunun içinde birçok masaj türü vardır. Bu uygulamalar sayesinde baş ağrınızdan uyku probleminize, negatif enerjinizden bel ağrılarınıza kadar birçok sorundan kurtulabilmeniz mümkün. Örneğin vücudunuzdaki negatif enerjiden kurtulmak istiyorsanız Pasifik Detox masajını deneyebilirsiniz.

Bu uygulamada birçok teknik bir arada kullanılır. Ayrıca bu uygulama sırasında biyoenerji de kullanılır. Biyoenerji sayesinde vücudunuzdaki negatif enerjiden kurtulursunuz. Uygulama sonunda da istediğiniz zinde görünüme kavuşmuş olursunuz. Diğer seçeneklerinizden biri de ScenTao terapisidir. Uzak doğuda bu tip uygulamalar çokça kullanılmaktadır. Bu terapide özelliklerini oradan almaktadır. Bu uygulamada bitkisel yağların yanı sıra diğerlerinden farklı olarak ısıtılmış taşlar kullanılır.

Genellikle mistik bir terapi olarak bilinir. Bu seansta masörünüz tarafından vücuduna özel tekniklerle uygulamalar yapılır. Bu sayede vücudunuzdaki enerji akışına bir denge getiriliyor. Vücut enerjisinin dengelenmesi beden için son derece önemlidir. Sonuç olarak siz bedeninizde müthiş bir rahatlama hissediyorsunuz. Uygulama sırasında yağ ve sıcak taşların bedeninize hissettirdiği gevşeme ve rahatlamanın yanı sıra mistik müziklerle de başınızın rahatlaması sağlanıyor. Müşteri memnuniyeti önemsenen salonlar da bu uygulamaya özen gösterilmektedir. Salonlara göre uygulamasının seans saatleri de değişiklik gösterir. Vücudunuzun rahatlaması ve dinlenmesini istiyorsanız bu terapiyi deneyebilirsiniz.

No Tags

85 total views, 1 today

  

Listing ID: 1335989a53fce107

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply