Welcome, visitor! [ Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Trabzon Masaj Aylo

  • Listed: Ağustos 13, 2017 9:18 am
  • Expires: 24 days, 5 hours

Description

Bu tür uygulamalar eski zamanlarda lüks spa lar ve büyük sağlık klüpleri ve otellerden başka hiçbir yerde mevcut değildi. Bugün ise masaj uygulaması işte, hastanelerde, hava alanlarında ve masaj salonlarında sunulmaktadır. Daha önce bu uygulamayı denemediyseniz, olası sağlık sorunlarına karşı faydalarını ve terapi süresince neler yaşayabileceğinizi öğrenmeniz gerekir. Bu uygulama cildinize, kaslarınıza, tendonlara ve bağ dokularınıza baskı uygulamak, ovma, el ve dirsek ile uygulanan işlemidir.

Terapistler genelde bu uygulama için ellerini, dirseklerini ve parmaklarını kullanırlar, ancak ön kollarını ve ayaklarını bile kullandıkları zamanlar olur. Uygulama el ile hafif bir şekilde dokunma ile birlikte derin bir baskı aralığında yapılır. Salonda uygulanacak işlem için herhangi bir hazırlığa gerek yoktur. Salonda ihtiyacınız olacak tüm gerekenler mevcuttur. Terapi başlamadan önce, terapist uygulanacak olan teknikten ne beklediğinizi, tıbbi geçmişinizi ve de herhangi bir rahatsızlığınızın olup olmadığını mutlaka soracaktır.

Terapist kullanacağı uygulama tekniklerini ve türünün mutlaka size açıklayıp bilgilendirecektir. Uygulama süresi beklentinize göre farklılık gösterebilir. Fakat genel olarak 40 dakika ile 60 dakika arasındadır. Uygulama esnasında konusunda uzman kişi sürtünmeyi önleme amaçlı hoş kokulu ve esanslı yağlar kullanır. Bu yağlar hem sürtünmeyi önler, hem de bazılarının ağrı kesici etkisi ve farklı özellikleri olduğundan dolayı uygulama daha faydalı olacaktır. Hangi uygulamayı tercih ettiğiniz önemli değildir, asıl önemli olan uygulama sonrasında ve uygulama esnasında sakin ve rahat olmanızdır.

No Tags

75 total views, 1 today

  

Listing ID: 535599040b460ab0

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply