Welcome, visitor! [ Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Trabzon Masaj Salonu Asube

  • Listed: Ağustos 22, 2017 1:50 pm
  • Expires: 27 days, 9 hours

Description

Bitki özlerinden sağlanan karışımlar ile hazırlanmış olan Trabzon masaj yağlarını değerlendirerek tatbik edilen bir yöntemdir. Burada dikkat kesilen, ritmin düşük ve işlevlerinin kuvvetinin hafifçe olması durumudur. Rahatlatan, gevşeten ve dinlendiren bir niteliğe sahip bir uygulamadır. Bu aroma terapide var olan tesir hem uygulanan dokunma hem de tatbik edilen yağın kimyevi niteliği ile gerçekleşmektedir. Değişik gayeler adına sağlanmış olan yağlar farklı yağlar ile belirli miktarlarda karıştırılmasıyla tatbik edilir.

Öz yağlarla (esans içerikli yağlar) yapılan aromaterapi, deri üzerini oldukça ısıtarak ve baskın kas, eklem ağrısına ve güçsüz dolaşım rahatsızlıklarına çok yararlı olur. Aromatik öz yağların mis kokusu, manevi kaynaklı fiziki rahatsızlıklar üstünde de epeyce tesirlidir. Öz yağlarla soluk rahatlatılarak, sakinlik ve durgunlaşma ile birey kendini oldukça iyi his duyabilir. Aromaterapi, Trabzon masaj salonu ile en fazla tedavi niteliği sunar. Kişi kendine bakılması hissiyle rahatlayarak, dinlenir, arınarak aynı zamanda denge kazanır.

Süre ortalama 60 dakika sürmektedir. Bitkisel öz yağlar, yüz ile saçı da kapsayan bütün bedene farklı teknikler ile yapılır.

No Tags

54 total views, 1 today

  

Listing ID: 193599c4dc128f7c

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply